.

.

300pcs 18mm hemispheres шупливи Стаклена купола покрие класичен фах метал капа поставено стакло шишенцето pendant DIY стакло свет меур ѓердан

300pcs 18mm hemispheres шупливи Стаклена купола покрие класичен фах метал капа поставено стакло шишенцето pendant DIY стакло

DEN 7680.00
DEN 7296.00
Количината на стоката
Тековен

стакло шишенцето големина : 18mm
300pcs/многу. можете да добиете не заврши производи . diy со себе Добредојдовте на нашата продавница :

Детални карактеристики

Стил:
18mm
Тема:
Цвет
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Стакло

Слични производи