.

.

50pcs 20mm Транспарентен половина мини стакло свет меур стаклена купола шише шишенцето pendant рачно изработени ѓердан diy стакло покрие ѓердан

50pcs 20mm Транспарентен половина мини стакло свет меур стаклена купола шише шишенцето pendant рачно изработени ѓердан diy стакло

DEN 1935.84
DEN 1839.00
Количината на стоката
Тековен

стакло шишенцето големина : 20mm
50pcs/многу. можете да добиете не заврши производи . diy со себе Добредојдовте на нашата продавница :

Детални карактеристики

Стил:
20mm
Тема:
Цвет
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Стакло

Слични производи