.

.

300pcs 20mm трговија на големо Половина Круг Стакло свет меур класичен фах Pendant Овална тока Поставите DIY стаклена купола покрие купола ѓердан подарок

300pcs 20mm трговија на големо Половина Круг Стакло свет меур класичен фах Pendant Овална тока Поставите DIY стаклена купола

DEN 7908.96
DEN 7513.00
Количината на стоката
Тековен

стакло шишенцето големина : 20mm
300pcs/многу. можете да добиете не заврши производи . diy со себе Добредојдовте на нашата продавница :

Детални карактеристики

Стил:
20mm
Тема:
Цвет
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Стакло

Слични производи