.

.

Бесплатен Превозот За bmw F02 Воздушниот Компресор Пумпа Цилиндар Со Клипот прстен 37206789450 37206796445 37206864215 37206794465

Бесплатен Превозот За bmw F02 Воздушниот Компресор Пумпа Цилиндар Со Клипот прстен 37206789450 37206796445 37206864215 37206794465

DEN 1563.84
DEN 1392.00
Количината на стоката
Тековен


Повратни информации :
Вашето задоволство е наша цел,ако може да ни даде позитивни повратни информации,повратната информација е многу важна за нас. Ви благодариме за разбирањето.Било увозни давачки е на купувачот одговорност.Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки.
Бесплатен Превозот За bmw F02 Воздушниот Компресор Пумпа Цилиндар Со Клипот прстен 37206789450 37206796445 37206864215 37206794465
ОЕМ БР. : 37206789450 37206796445 37206864215 37206794465
МОДЕЛ : За bmw F02
Ние обезбедуваме 12 месеци гаранција за овој производ.Врвен квалитет со конкурентна цена
Пакување :
Neutal пакување и прифаќање на клиентот посебно пакување и побарувачката.
Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации,ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации,Ние ќе го цениме тоа.Ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од превозот услуга како несреќа, одложувања или други прашања.Со цел да се осигурате дека сте ја добиле вашите артикли со плаќање на ниски даноци, ние ќе го прогласам за сопствени фактура со пониска вредност, ова го правиме за заштеда на пари. Вредноста не значи дека вкупно ќе се плаќа или нешто друго .
Плаќање :
Ние, исто така, ја прифати плаќање преку alipay
За Испорака :
1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни
2.

Детални карактеристики

Тип:
Притисок Имајќи
Објектот Дијаметар:
10cm
Име На Модел:
F02
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
10cm
Објектот Должина:
10cm
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Бренд Име:
airfuspesion
Објектот Тежина:
0.6kg
Материјал Тип:
Гума
Тип:
воздушниот Компресор Цилиндар со прстен авто дел
Член:
Воздушниот Компресор Пумпа Цилиндар
Состојба:
Бренд Нови
ОЕМ:
37206789450 37206796445 37206864215 37206794465
За:
За bmw F02

Слични производи