.

.

4Pcs/Set 100mm Дупчиња Шрафцигер Малку 3мм-6mm S2 Магнетни Рамна Глава 1/4 Хексадецимален месо тело

4Pcs/Set 100mm Дупчиња Шрафцигер Малку 3мм-6mm S2 Магнетни Рамна Глава 1/4 Хексадецимален месо тело

DEN 125.76
Количината на стоката
Тековен

4 парчиња со магнетни главата Хексадецимален Torx 100mm шрафцигер барови Оваа серија на главата користење S2 високо квалитетен челик Таписерии изработка, секој раб може точно да се заклучи завртки, без оштетување на завртка,и шрафцигер главата. Силни магнетни,може да си го цица на завртки лесно кога се користи тоа. Може да се користи за прирачник електрични шрафцигер, шрафцигер, вежба, воздух и други алатки. Професионални мулти големина на пакет, хексагонална рачка на работ на 6.35 mm. Користат различни големини за да завртка,ќе штета шрафцигер и завртка! Користејќи точни шрафцигер бар,плати помалку напор, и лесно може да unscrew на шрафовите! Спецификации : Материјали : S2 легиран челик Тип на глава : Дупчиња Целокупната должина. : 100mm Тип на месо тело : 6.25 mm / 1/4 инчи хексадецимален Дијаметар Големина : Φ3/Φ4 /Φ5/Φ6 Количина : 1 Set/4 Парчиња answer : ___________________________ Note : прирачник мерења на локации, може да се 1-2mm грешка,ве молиме да се разбере. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 4 x Дупчиња Шрафцигер Битови(4 Големина)

Детални карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Завртка Тип На Глава:
Дупчиња
Број На Модел На:
1A10431W612
Тип:
Магнетни Шрафцигер
Големина:
6.25mm / 1/4 inch hex
Навој На Главата Големина:
Дупчиња
Материјал:
Легиран челик
Карактеристики:
НЕ СЕ ЛИЗГА
Со Рачка Или Не:
No

Слични производи