.

.

9Pcs/Set S2 Легиран Челик Магнетни Совет Дупчиња Шрафцигер Главата + Крстот PH1 PH2 PH3 Филипс Шрафцигер Алатки 25mm Должина

9Pcs/Set S2 Легиран Челик Магнетни Совет Дупчиња Шрафцигер Главата + Крстот PH1 PH2 PH3 Филипс Шрафцигер Алатки 25mm Должина

DEN 460.32
DEN 396.00
Количината на стоката
Тековен


Спецификации
Тип на глава : Филипс, Дупчиња
Тип на месо тело : 6.25 mm / 1/4 инчи хексадецимален
Филипс : PH1 PH2 PH3 PH4
Дупчиња : 2,5 mm 3мм 4mm 5mm 6mm 7mm
Должина. : 25mm
Пакет се вклучени (10pcs)
1pcs x 25мм долго Филипс PH1 Шрафцигер малку
1pcs x 25мм долго Филипс PH2 Шрафцигер малку
1pcs x 25мм долго Филипс PH3 Шрафцигер малку
1pcs x 25мм долго Дупчиња 2,5 mm Шрафцигер малку
1pcs x 25мм долго Дупчиња 3мм Шрафцигер малку
1pcs x 25мм долго Дупчиња 4mm Шрафцигер малку
1pcs x 25мм долго Дупчиња 5mm Шрафцигер малку
1pcs x 25мм долго Дупчиња 6mm Шрафцигер малку
1pcs x 25мм долго Дупчиња 7mm Шрафцигер малку

Детални карактеристики

Навој На Главата Големина:
како фото
Магнетно:
Yes
Завртка Тип На Глава:
Дупчиња,Филипс
Бренд Име:
Paowuxian
Со Рачка Или Не:
No
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
10pcs 25мм screwdirver битови
Тип:
Шрафцигер Сет
Карактеристики:
Мини,Мултифункционални
Материјал:
Легиран челик
Големина:
25mm long

Слични производи