.

.

BAIDE Нови пристигнување Шрафцигер S2 Челик 2.5 Средината Плоча 1.5 Филипс 0.8 Pentalobe 0.6 Y Triwing За iPhone Посвети 300pcs/многу

BAIDE Нови пристигнување Шрафцигер S2 Челик 2.5 Средината Плоча 1.5 Филипс 0.8 Pentalobe 0.6 Y Triwing За iPhone Посвети 300pcs/многу

DEN 12627.84
Количината на стоката
Тековен

Откако ќе ја напушти позитивни повратни информации, нашиот систем ќе ви даде позитивни повратни информации во ист ден. б)ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред ставање Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.6 Y Triwing За i Phone Посветен
Шрафцигер Бар Материјал : Високо Квалитетен челик S2
Шрафцигер се Справи со Должина : 93±1mm
Рачка Материјал : Метал
Добредојдовте на ОЕМ!!!
Видови :
2. Контакт 1. Тоа е зошто нашите цени се многу конкурентни. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.6 Y Ttiwing
Боја : случајни пратка!
Плаќање & Испорака : Ние прифати исплата од Alipay, ЗАЧУВАМ, Виза, Мастеркард, Money Bookers ,Western Union, итн.8 pentalobe
0. Овие трошоци се на купувачот одговорност.5 средината плоча
1. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во Alipay ако не информира нас.8
Pentalobe / 0.

Детални карактеристики

боја:
за средниот плоча, филипс, pentalobe, Y шрафцигер, забелешка количини, BAIDE логото
Бренд Име:
BAIDE
Тип:
прецизност шрафцигер
Навој На Главата Големина:
мешани
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
2.5 Средината Плоча / 1.5 Филипс / 0.8 Pentalobe / 0.6 Y
Големина:
125mm

Слични производи