.

.

Кујна Овошје Зеленчук Алатки Боја Пластични лубеницата сечење нож Shredders Slicers 6pcs/многу

Кујна Овошје Зеленчук Алатки Боја Пластични лубеницата сечење нож Shredders Slicers 6pcs/многу

DEN 720.00
DEN 670.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
8866
Материјал:
Керамички
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Shredders & Slicers
Функција:
Еко-Пријателски

Слични производи