.

.

VOGVIGO Професионални Мултифункционален V Slicer Mandoline Slicer Храна Хеликоптер Овошје & Растителни Машина со 5 Ножеви кујна Алатка

VOGVIGO Професионални Мултифункционален V Slicer Mandoline Slicer Храна Хеликоптер Овошје & Растителни Машина со 5 Ножеви кујна

DEN 2265.60
DEN 1428.00
Количината на стоката
Тековен

ЕДЕН ОД НАЈБЕЗБЕДНИТЕ SLICERS НА ПАЗАРОТ - Можете да ја прилагодите оваа нож за лупење во ниеден момент. Брзо и лесно julienne целата моркови или јаболка за вашите деца во 3 секунди или помалку. Намалување компири за домашен чипс и француски помфрит за ниту една партија во рамките 2 секунди.modname=ckeditor СУПЕРИОРЕН & ПОБРЗО ОД БИЛО НОЖ - Ова mandoline slicer добива работа! Брзо се претвори било досадно зеленчук (било да е тоа домат, морков, кромид, краставица, сладок компир, печурки, итн. Додадете свежо сецкани лук и рендан кашкавал јадења, салати и сите вашите омилени рецепти за готвење. ГОТВАЧ ОДОБРЕНИ КУЈНА ТЕХНОЛОГИЈА - Трајни тешки нерѓосувачки челични ножеви. Разноврсна ножеви брзо во и надвор брзо и лесно и да дојде со нож садот за чување. Функционира одлично како овошје хеликоптер и grater премногу! НАМАЛУВАЊЕ ПРВИЧНО ВРЕМЕ НА ПОЛОВИНА - Парче голем кромид дебели или тенки за вашиот омилен месо сендвич или veggie пица во помалку од 4 секунди.) во повеќето устата поење храна некогаш сте почувствувале. Дизајниран да биде лесен за ракување и машина за миење садови безбедно, што го прави овој julienne машина многу полесно да се чисти од електрична храна процесори. Силни и доволно брзо за комерцијални ресторан кујна, погодно доволно за дома готвач. Тоа е лизга-отпорни гума основа за да се избегне пропаѓање несреќи и парче чувари за да се спречи намалувања.
Функција : Тип : Овошје & Растителни Алатки Функција : Еко-Пријателски Овошје & Растителни Алатки Тип : Peelers & Zesters Материјал : Пластични+Нерѓосувачки Челик
пакет се вклучени : 1 * Зеленчук машина slicer сет
.

Детални карактеристики

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Shredders & Slicers
Бренд Име:
VOGVIGO
Број На Модел На:
ST23-ZPP-032-JJY1233

Слични производи