.

.

ELECALL ELK-100 Дигитални Dynamometer Сила Мерните Инструменти Удар Дигитален Тестер Push Pull Сила Мерач Тестер Метар

ELECALL ELK-100 Дигитални Dynamometer Сила Мерните Инструменти Удар Дигитален Тестер Push Pull Сила Мерач Тестер Метар

DEN 5784.00
DEN 4974.00
Количината на стоката
Тековен

Ако имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт прво пред да остави негативни повратни информации.
-10-60 centi-степен
Релативната Влажност
15%-80%RH
Работна Околина
Не фокус, Не-корозивен во околината
Услови за користење на услугите
Пратката Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. сила вредност во текот на мерење. ЕДИНИЦА( switch единица копче)Тоа можете да го вклучите три различни единица s кога ќе кликнете на ова копче.Притисни повлече сила покажува : не се движи во колосек,над стрелката покажува повлече сила,под стрелката покажува притисни сила.Тоа го усвои 3. Превозот цена не вклучува увозни даноци, и купувачот се одговорни за царински давачки.Единица се прикаже : Lb,Kg,N
4. Ако тоа е докажано дека може да биде прекината или погрешно работење, ние ќе брод најновите објекти за вас како е можно поскоро.ELECALL ELK-100 Дигитални Dynamometer Сила Мерните Инструменти Удар Дигитален Тестер Push Pull Сила Мерач Тестер Метар
Опис На Производот :
Овој производ е едноставна push pull сила мерач со високи перформанси. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен.Моќта на екранот.5 кг
1kg
2kg
3kg
5kg
10kg
20 кг
30kgr.7 V литиум батерија
Време На Полнење
4-6 часа
Континуирано Време За Користење
Околу 15 часа
Траење На Батеријата
≥300 пати
Полнач
Текст AC 100-240 V 50-60 Hz Излез : DC 5 V 1000m A
Работа Темп.
Екранот 1. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Детални карактеристики

Бренд Име:
ELECALL
Дисплеј Тип:
Дигитални
Макс Оптоварување:
100N
Број На Модел На:
ЕЛЕН-100

Слични производи