.

.

Хан издание на моден нерѓосувачки челик женска нараквица анти-зрачење германиум магнет нерѓосувачки челик енергија хривнија

Хан издание на моден нерѓосувачки челик женска нараквица анти-зрачење германиум магнет нерѓосувачки челик енергија хривнија

DEN 9600.00
Количината на стоката
Тековен


Враќање / Поврат
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Контактирајте со НАС
Во Продавница, клиентите задоволство доаѓа на прво : Проверете она што нашите клиенти се каже во нашите повратни информации рејтингот! Меѓутоа, ако некои причини ти падна задоволни со нашите производи или услуга, ве молиме ни e-mail на Aliexpress порака. Ние решавање на 100% на сите спорови, одговор на сите прашања и прашања во рок од 24 часа, како и гаранција дека и двете страни ќе бидат среќни и задоволни.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
лепак
Функција:
Фитнес Тракер
Функција:
заштита од радијација

Слични производи