.

.

2017 Hamsa Рака Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Хривнија Жените Мушка Нараквици Алки Накит pulseras mujer moda BB1208A

2017 Hamsa Рака Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Хривнија Жените Мушка Нараквици Алки Накит pulseras mujer moda BB1208A

DEN 203.04
DEN 152.00
Количината на стоката
Тековен


2017 Hamsa Рака Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Хривнија Жените Мушка Нараквици Алки Накит pulseras mujer moda Стил : 2017 Hamsa Рака Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Хривнија Материјал : Hamsa Рака Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Хривнија Жените Големина : ( како што е прикажано на сл ) Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Момче /Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Момче Младо и Зрелост женски и Мода Нерѓосувачки Челик Хривнија Жените Мушка Нараквици Алки за новодојдени Мушка Нараквици Алки Накит pulseras mujer moda

Детални карактеристики

Бренд Име:
AFAWA
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Срцето
Синџир Тип:
Пуканки Синџир
Број На Модел На:
BB1208A
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
нерѓосувачки челик мушка хривнија
Компатибилност:
Не ' Рѓосувачки Челик Накит
Големина:
16+5CM
Тежина:
20G
ОДГОВАРА ЗА:
нерѓосувачки челик хривнија жени
боја:
Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Хривнија
Парична казна или Моден:
Моден Hamsa Рака Сребрена Боја Хривнија
хривнија Тип:
Мушка Нараквици Алки Накит
Материјал:
Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Хривнија
Стил:
Мушка Нараквици Алки Накит
Occassion:
нерѓосувачки челик синџир хривнија
број:
BB1208A

Слични производи