.

.

С&U Нови Гроздобер Дизајнер Австриската Rhinestones Злато Боја на Дрвото на Животот Шарм Нараквици Пуканки Синџир Накит За Жените

С&U Нови Гроздобер Дизајнер Австриската Rhinestones Злато Боја на Дрвото на Животот Шарм Нараквици Пуканки Синџир Накит За Жените

DEN 180.00
DEN 108.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Канал поставување
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Број На Модел На:
B014
Бренд Име:
С&U
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Стил:
Чешка
Должина:
free
Синџир Тип:
синџир хривнија
Тежина:
35.0g
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
Elastic bracelet
SKU:
B014

Слични производи