.

Она што е превозот начин за мојот парцела ? Цел Цел >$5 бесплатен превозот од Aliexpress стојат превозот или к

Тековен

политика за испорака Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 13 дена по расчисти исплата од страна на

Тековен

Ако сте го купиле во несоодветна состојба,ве молиме ИМАЈТЕ во предвид дека на превозот и ракувањето над

Тековен

Ailatu машки Накит Природни 8мм Круг Камен Монистра Мода Ѓердан или да се Земе како Белегзија Исцелување Ра

Тековен

Голема цел ! Голем попуст! Ако цел количини над 50 парчиња,Weocome да договор со нас,ние сме специјален попуст

Тековен

dongsheng Аниме Наруто Akatsuki Член Логото на Облак Ѓердан Наруто Облак Pendant Cosplay Додатоци Накит за Cosplayer30100% Сос

Тековен

Ширина : 3 cmДолжина : 27 "Метал Тип : АлуминиумскиБоја : Црвена и бела бојаПогоден за : МашкиПакет Содржина :

Тековен

Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!WTN1037 W

Тековен

3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни инфо

Тековен

Pendant Големина : 3.5*3.6 cm (1cm=0.394 во) Синџир Lenth : 60 cm Тежина : 20 gСите објектот е нашата фабрика цена и добар квал

Тековен

ве молиме да ни испратите Email порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор

Тековен

Почитувани купувачот, се надевам да се разбере.Понекогаш трае долго време, што се должи на локалните рас

Тековен

Количина : ќе добиете 10pcs ѓердани по поставувањеНие прифаќаме микс големина цел.3 превозот начин зависи

Тековен

објектот број 6 N00137должината на овој ѓердан 18 инчен+3.Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина

Тековен

Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство .како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфер

Тековен

039 Инчен; 1 Инч =25 Бесплатен превозот употреба Хонгконг пост или Кина пост кога вашата нарачка помалку од

Тековен

Можете да изберете метод што е најзгодно за вас Може да се пресмета превозот цена со внесување на потреб

Тековен

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања

Тековен

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања

Тековен

Се надеваме дека ќе можат да уживаат во вашата шопинг!."0 ПРОФИТ" Промоција секоја недела !!!1.Вашиот задов

Тековен

Сте наддавање за една Желка pendant Сакаат Бисер Ѓердани Подарок Сетови ,ќе добиете Желка приврзоци ѓердан,

Тековен

com 24 дена www.Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата 24 дена www...

Тековен

com од 2 до 5 дена www.објектот број 6 N00136должината на овој ѓердан 18 инчен+3 Ви благодариме !(ние ќе ви испратим

Тековен

ви благодарам!).објектот број 6 N00135должината на овој ѓердан 18 инчен+3 Можете да изберете метод што е најзг

Тековен

Превозот 1).com од 2 до 5 дена www.com 24 дена www.cn 1530 дена www.Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располаг

Тековен

Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање.ви благодарам!) Тоа само ќе ве однесе 1 минута.За

Тековен

2, Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа производи, ве молиме контактирајте со нас во

Тековен

Долго Pendant Ѓердани Од Злато Сребрена Боја Занитвам Tassel Изјава Шарм Ѓердан Жените Sequins Синџири Chokers Накит

Тековен

При купување на нашите производи, Купувачот се согласува да го контактирајте со нас во случај на негати

Тековен

Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве пок

Тековен

Повратни информации, Ние сме посветени на обезбедување на вас со Најдобра Услуга на Клиентите и Квалите

Тековен

Значи, само со пријателска комуникација,е да се реши проблемот на добар начин Ова е многу важно...

Тековен

1 : во САД се : Нормално време на испорака е околу 1520 работни дена.Пријателски повратни информации оценка

Тековен

5 mm(wdith); 16inches30inches(должина) ( прикажи на слики, ве молиме да забележите дека) Повод : ангажирање / годишнина

Тековен

Ве молиме прво мора да ги споделите со нас Дури и повремено да потрае до 3545 дена(Подалеку Земја).Ние брод

Тековен

и јас ќе дадам се од себе да ви помогнат да се реши проблемот со комуникација купувачот треба да контакт

Тековен

Немојте да бидете Загрижени и да се лути, ве Молиме бидете сигурни да се јавите ние прво Ние сакаме да би

Тековен

Ние исто така нудиме брза испорака метод : Ако ви е потребна за Забрзување на пратката, како што се : DHL, ил

Тековен

купувачот треба да контактирате со нас на прво место сепак, некои купувачи пред да се реши проблемот прв

Тековен

сепак, некои купувачи пред да се реши проблемот прво на нашата сметка остави неутрални и негативни повр

Тековен

5 mm(wdith); 16inches30inches(должина) ( прикажи на слики, ве молиме да забележите дека) Повод : ангажирање / годишнина

Тековен