.

.

Bonsny Изјава Глеѓ Англиски Британскиот Булдог Bull Terrier Ѓердани Приврзоци Синџир 2017 Нова Мода Куче Накит За Жените

Bonsny Изјава Глеѓ Англиски Британскиот Булдог Bull Terrier Ѓердани Приврзоци Синџир 2017 Нова Мода Куче Накит За Жените

DEN 469.92
DEN 240.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
AN637
Pendant Големина:
43mm x 52mm
Бренд Име:
bonsny
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Синџир должина:
50cm
Нето тежина:
16.4 g
боја:
Multicolor,црвена,сина,црна,кафеава,виолетова
Повод:
Годишнината / Партија / Датира / Подарок
Еколошки Стандарди:
никел слободни

Слични производи