.

.

L-e-mail перика Нови Watashi ga Motete Dousunda Kae Serinuma Cosplay Перики 45см Пурпурна Брановидна Синтетички Влакна Perucas Cosplay Перика

L-e-mail перика Нови Watashi ga Motete Dousunda Kae Serinuma Cosplay Перики 45см Пурпурна Брановидна Синтетички Влакна Perucas

DEN 945.60
DEN 709.00
Количината на стоката
Тековен

)
Додатоци Проблеми : Ако производот што сте го добиле има недостасува дел,ве Молиме контактирајте со нас,Ние ќе ја недостасува дел за вас. Ние сме задолжени за одговорноста задржи стоката лево Кина непречено, откако стоката да ја напушти Кина, тогаш купувачот ќе биде задолжен за сите на одговорност.Враќање назад превозот надомест исплатен од вас.Ве молиме да се свесни. Ако не сте задоволни за она што recived, ве молиме контактирајте со нас прво, ние може да го реши овој проблем, да се направи сте задоволни.
Температура : Нашата перики се направени со термички отпорни на синтетички,Температура опсег е 250-300°С (120-150°C) за топла песна, 160-175°F (70-80°C) за топла вода. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
1,ве Молиме оставете точниот број на телефон и точна адреса при пополнување вашиот купувачот информации.Ако имате било какви посебни барање,ве молиме контактирајте со нас.
Вашето мислење е многу важно за нас,Ако сте задоволни со производот,ве Молиме оставете 5 ѕвезда позитивни повратни информации.
Размена : Ние ви нудиме да се врати за промена на услугата,Ако не ви се допаѓа бојата или големината не се вклопуваат,ве Молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви ги даде нашата адреса,Можете да ги испратите назад,Откако ќе ја прими,ќе ви го испратам различна боја или големина,И да ве информираме за нови следење на број.
2,Тоа ќе потрае неколку дена за да пакет на објектот, адреса и да добијат до поштата(ние ќе го толку брзо како што тоа е можно),По што ние ќе го пополни следење на број,Можете да го најдете во вашата нарачка детали.

Детални карактеристики

Протегала должина:
18INCHES
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Перики Должина:
Долго
Бренд Име:
L-e-mail перика
густина:
120%
капа големина:
Просечната Големина
Може Да Се Permed:
Yes
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
Текстура:
Брановидна
Број На Модел На:
ML240
Чипка Перика Тип:
Никој Чипка Перики

Слични производи