.

.

Преносни Водоотпорен Чевли Торба Организатор Складирање Торбичка Џеб Пакување Коцки се Справи со Најлон Патент Перниче за Патување

Преносни Водоотпорен Чевли Торба Организатор Складирање Торбичка Џеб Пакување Коцки се Справи со Најлон Патент Перниче за Патување

DEN 188.64
Количината на стоката
Тековен

Ние можеме да се осигура дека нашите производи се внимателно проверени пред превозот. Доколку ставката што сте ја примиле е unacceptably неисправни, расипан, или на ред,ве Молиме контактирајте со нас.
Лесен и многу издржливи, водоотпорен е можно, допрете најлон (ripstop) материјал се користи.
Препорачливо е да се продавница на чевли големина до 255mm, но зависи од чевли волумен
и големина до големината 280mm може да се чуваат. Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција. Пространа торба ви помага да ги зачувате трчање
Здраво, Прекрасна Пријател, Добредојдовте Во Мојата Продавница. На секои пет ѕвезди се големо охрабрување за нас,Кога ќе го добиете производот се задоволни,
Се надеваме дека ќе може да ни даде 5 ѕвезди оценка .
Ние ви ветувам дека ќе работиме надвор задоволително решение. Ви благодариме!
3.
Може да се користи како Патување Чевли Складирање Торба, но исто така и како облека крпа Складирање Торба.
Материјали : Најлон Облека
Боја : Шоу во слика
ГОЛЕМИНА
21*30*11. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други давачки.5"
Пакетот Вклучува :
1 PCS Чевли Складирање торба
Увезени висок квалитет на доверливи најлон водоотпорен материјал. Сите димензии се мери со рака, не може да биде 2-3cm отстапувања.
Персоналните прошируваат tote, лесно да се носат.
Врз основа на Монопол¡s филозофија, едноставен дизајн и назад до принципот е воведување на нова верзија Чевли Торбичка вер.

Детални карактеристики

Бренд Име:
DINIWELL
Шема:
Рамно Тип
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Материјал:
Полиестер
Употреба:
облека
Применливи Простор:
Гардероба
Дебелина:
6 жица
Форма:
Облека Виси Тип/Виси Тип
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
RB-TSB26
Обликот:
Плоштад
Капацитет:
50МЛ
Тип:
Складирање Кеси
Производот:
чевли складирање торба
Спецификација:
27*11*15CM
боја:
Темно сина, светло сина, Роуз
Големина:
27*11*15CM
Објектот:
Патна торба чевли
Опсегот:
Чевли организатор
Стил:
Weterproof чевли складирање торба
Употреба:
Патување складирање

Слични производи