.

.

Мултифункционален Двојна намена Фрижидер Прашина Доказ Покрие Фрижидер Крпа Водоотпорен Кујна Складирање Кеси Торбичка Организатор Цвет 1PC

Мултифункционален Двојна намена Фрижидер Прашина Доказ Покрие Фрижидер Крпа Водоотпорен Кујна Складирање Кеси Торбичка Организатор

DEN 174.24
DEN 150.00
Количината на стоката
Тековен


ЖЕШКИ ПРЕДМЕТИ -
Големина : Прибл 129*54cm
Материјал : PEVA
Тежина : Околу 86g
Прашина Доказ Маска , заштита на вашиот Фрижидер од прашина
Постојат 3 џебовите на секоја страна од крпа за да се складирање кујна дребулии.
Kawaii и симпатична животно, зголеми цвет шема, декорирање вашата кујна.
Изработени од еко-пријателски PEVA материјал, покривање и вода доказ, трајни производи за употреба и лесно да се мијат

Детални карактеристики

Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Применливи Простор:
Кујна
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски,Порибено
Производот:
Двојна намена Фрижидер Прашина Маска
Класификација:
Сет
Форма:
Облека Виси Тип/Виси Тип
Употреба:
Дребулии
Број На Модел На:
AE006759-AE006762
Шема:
Три-димензионални Тип
Бренд Име:
Doreen Кутија
Спецификација:
129*54cm
Материјал:
PEVA

Слични производи