.

.

Патување Потребата Додатоци на Жените Складирање Торба За долна облека Облека долна Облека Градник Организатор Козметичката Торбичка Куфер Случај на Нови

Патување Потребата Додатоци на Жените Складирање Торба За долна облека Облека долна Облека Градник Организатор Козметичката Торбичка

DEN 223.20
DEN 165.00
Количината на стоката
Тековен

Ви благодарам многу!!! ^-^
Патување Потребата Додатоци Жените 's Складирање Торба За долна облека Облека долна Облека Градник Организатор Козметичката Торбичка Куфер Случај
Спецификации :
Материјали : Најлон
Големина : 26cmx13. Враќање & Наплата 1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. 6) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ако овој објект е во ваша сопственост над 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. 2) Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на нарачката. 4) Ние само брод да се потврди цел адреси. За Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".

Детални карактеристики

Бренд Име:
BUBM
Шема:
Три-димензионални Тип
Класификација:
Сет
Материјал:
Полиестер
Употреба:
Патување
Применливи Простор:
Гардероба
Дебелина:
3 жица
Форма:
Три-димензионални Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Градник и Гаќи за Складирање кеси
Обликот:
Плоштад
Тип:
Складирање Кеси
Производот:
Градник и Гаќи
Спецификација:
as picture show
Капацитет:
како се покаже слика
Тип:
Складирање Кеси
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.150kg (0.33lb.)
Пакет Големина:
28cm x 18cm x 15cm (11.02in x 7.09in x 5.91in)

Слични производи