.

.

1set 4 Стилови Ѕид Преземање Морнарица Ткаенина Памук Џеб Виси Носителот Складирање Торба Рек шминка Козметички организатор складирање кошница кутија

1set 4 Стилови Ѕид Преземање Морнарица Ткаенина Памук Џеб Виси Носителот Складирање Торба Рек шминка Козметички организатор складирање

DEN 489.12
Количината на стоката
Тековен

Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!
.Ви благодариме! 2. Може да се сместат предмети кои зазема голем простор,како што се мобилни телефони, клучеви, очила, козметика, ножици итн. Стап должина : 18cm прибл.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Може да биде обесен на било каде, како на пример спалната соба, студија, купатило, кујна, канцеларија и слично,која зафаќа мал простор.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. На животната средина,стилски,лесен за употреба,а исто така и заштеда на простор. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.1 собата 4 Стилови Ѕид Преземање Морнарица Ткаенина Памук Џеб Виси Носителот Складирање Торба Рек шминка Козметички организатор складирање кошница кутија Сосема нов и висок квалитет.

Детални карактеристики

Тип:
Складирање Кошеви
Број На Модел На:
AU232
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски
Употреба:
Дребулии
Бренд Име:
sankilochan
Материјал:
Ткаенини
Ткаенина Тип:
потпис памук

Слични производи