.

.

miaoxi Жените Зимска Шапка Плетени Топло Повик за Возрасни Жени Beanies Хаубата Волна Мода Капи За Девојка Skullies

miaoxi Жените Зимска Шапка Плетени Топло Повик за Возрасни Жени Beanies Хаубата Волна Мода Капи За Девојка Skullies

DEN 451.20
DEN 293.00
Количината на стоката
Тековен


Добредојдовте На Нашата Продавница !!
Сите производи Се во Фабрика Цена ! Поддршка Мешани Цел ! (Едно Парче за Секој Стил е на Располагање)
Имаат Добар Шопинг !!!
Женска Зимска Шапка Плетени Топло Повик за Возрасни Жени Beanies Со Крзно Pompom Хаубата Волна Мода Капи За Девојка Skullies
Детали :
Шапка Околу 55-62cm еластична се вклопат за повеќето луѓе
големина : една големина
Детали :

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Број На Модел На:
mx-130
Пол:
Жените
Бренд Име:
miaoxi
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Писмо
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Повик
Сезоната:
Пролет, есен зима
Глава Турнеја:
56-61

Слични производи