.

.

Децата Скутер Костец Eletric Скејтборд се Справи со Торба Бар за Xiaomi Mijia M365 Електричен скејтборд

Децата Скутер Костец Eletric Скејтборд се Справи со Торба Бар за Xiaomi Mijia M365 Електричен скејтборд

DEN 667.20
DEN 480.00
Количината на стоката
Тековен

Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса, ПОШТЕНСКИ код и телефонски број е уредна и валидна. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Децата Скутер Костец Eletric Скејтборд се Справи со Торба Бар за Xiaomi Mijia M365
Овој скутер костец одговара за Xiaomi Mijia M365
Ако го имаме,тоа ќе биде корисно кога ќе се земе детето.Ве молиме обрнете внимание на ова! 4. Ние се продаваат за евтини, но најдобро, вашето целосно задоволство загарантирани! ние веруваме дека ќе ви се допадне нив.Ние не можат да си дозволат DHL Далечински Превозот Надомест ако клиентите да изберете локација за подигнување на превозот,па затоа се надеваме дека можете да проверите дали вашиот место му припаѓа на DHL Оддалечена област на DHL websiteand може да се плати тоа свесно ако изберете локација за подигнување на Превозот За нас & Контактирајте со нас, и Ние, се со цел да се обезбедат мода спорт производ. Нормално парцела треба да пристигне навремено, но понекогаш дополнителни дена се потребни ако превозникот не е загрозено поради многу парцели. За сите други информации, можете исто така да контактирате со нас во Бизнис часови : Од Кина local time : 8 : 00 ЧАСОТ-6 : 00 PM преку Trade Manager. Ве молиме навремено да контактирате со нас за дополнителна помош ако не го добие тоа во рамките на EST време.
Кога нарачате,ве молиме проверете со вашиот автомобил костец големина. Преземање на сопствени должност е на купувачот одговорност.

Детални карактеристики

Напон:
36V
Број На Модел На:
скутер рачка
is_customized:
Yes
Тип:
Скутер Костец
Бренд Име:
Amalibay

Слични производи