.

.

TEENRA 1Pcs Мозокот Ice Cube Замрзнување Силикони Мраз Мувла Создателот 3D DIY Коцки Мраз Силикони Чоколадо Желе Бонбони Мувла Кујнски Алатки

TEENRA 1Pcs Мозокот Ice Cube Замрзнување Силикони Мраз Мувла Создателот 3D DIY Коцки Мраз Силикони Чоколадо Желе Бонбони Мувла

DEN 207.36
DEN 166.00
Количината на стоката
Тековен


Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 1-4 дена по исплата потврда.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. Нашиот материјал може да биде донесен од страна на FDA и LFGB.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина.
На пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail за помалку од 2kg стоки ,генерално тоа ќе се 25-45 работни дена(во некои земји може да биде многу подолго) ,ако ви треба добра многу итно ,ве молиме контактирајте со нас за DHL и сл .
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите
.
Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
За TEENRA бренд :
-TEENRA е американски бренд
-TEENRA се фокусира на правење висок квалитет со силиконска kitchenwares
-TEENRA користи е 100% храна одделение силиконски
-TEENRA се користат е најбрзиот превозот канал
Она што е храна одделение силиконски
TEENTA користи е 100% храна одделение силиконски не-токсични и нема непријатен мирис.

Детални карактеристики

Тип:
Сладолед Алатки
Бренд Име:
TEENRA
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
TW-077
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Силикони
Сладолед Алатки Тип:
Сладолед На Одлуки
Број На Модел На:
TW-077
Тип:
мраз алатки
Име:
1 Buc Замрзнат Мозок Мраз Мувла
Големина:
15*15*3.5cm
Тежина:
115g
Материјал:
Силикони
боја:
Црна,Зелена,Црвена
сертификација:
ФДУ & LFGB
Функција:
Еко-Пријателски
Употреба:
За мраз производител

Слични производи