.

.

Пејзаж Вода Небото Нордиските Стил Популарна Платно Печатење на Слика Ѕид Уметност Слика За Дневна Соба Дома Декор Формулиран LZ677

Пејзаж Вода Небото Нордиските Стил Популарна Платно Печатење на Слика Ѕид Уметност Слика За Дневна Соба Дома Декор Формулиран

DEN 288.00
DEN 187.00
Количината на стоката
Тековен


Пејзаж Вода Небото Нордиските Стил Популарна Платно Печатење на Слика Ѕид Уметност Слика За Дневна Соба Дома Декор Формулиран LZ676
Големина : 20x25cm; 8x10inch
21x30cm; 8x12inch
28x36 cm; 11x14inch
30x40cm; 12x16inch
30x42 cm; 12x17inch
40x50 cm;16x20inch
50x70cm;20x28inch
Тема : Пејзаж Нордиските Стил
Рамка : Без рамка, Не се водат.

Детални карактеристики

Големина (Инчен):
20x25cm 8x10inch, A4 21x30cm, 28x36cm 11x14inch, 30x40cm 12x16inch, A3 30x42cm, 40x50cm 16x20inch, 50X70cm 20x28inch, 40x60cm 16x24inch
Бренд Име:
Меморија Боја
Стил:
Европа
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Предмети:
Пејзаж
Број На Модел На:
LZ677
оригиналниот:
No

Слични производи