.

.

Обичај hardwell платно постер Дома Декорација Ѕид Уметност Нови пристигнување крпа Свила Ткаенини ѕид постер печатење

Обичај hardwell платно постер Дома Декорација Ѕид Уметност Нови пристигнување крпа Свила Ткаенини ѕид постер печатење

DEN 383.52
DEN 295.00
Количината на стоката
Тековен

Обичај hardwell платно постер Дома Декорација Ѕид Уметност Нови пристигнување крпа Свила Ткаенини ѕид постер печатење Детали за Производот Материјал : Платно Ткаенина Облик : Правоаголник Спецификација : Еден-парче Пакет е прилагодено : Да Боја : Како на сликата покаже Големина : Мулти големина Локација : Дома Декор Рамка : Нема Топло Потсетник Компјутер на екранот производ слики и вистинските производи имаат малку боја различни, ве молиме во вид преовладуваат
Пратката 1. Повратни информации Ако имате примено со цел, ве молиме Потврдува дека стоката непроменети . И ако не сте задоволни со објектот или се изгуби на патот, и сакам да се остави лош повратни информации или отворен спор, ве молиме контактирајте со нас во времето. Негативни повратни информации не може да го реши проблемот, треба да му кажете ни проблеми, Па ние може да го поправам и да бидете среќни.Ние само брод ставка на вашиот Али селектирани адреса стандардно. Ви благодариме за вашата поддршка, и ние со нетрпение очекуваме да се обезбедување на вас со најдобрите купување искуство повторно на Ali Express!. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме промени во Али примање адреса ПРЕД да плаќаат. Ако ви треба побрзо превозот услуга, како DHL, или ЕМС, ве молиме контактирајте со нас. Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express надомест или не го купат.Трговијата е прекуграничната , па тоа ќе биде потребно долго време за испорака, типичен време на пристигнувања од е меѓу 20-59 дена.

Детални карактеристики

Големина (Инчен):
27x40cm, 30x45cm, 40x60cm, 50x75cm, 60x90cm
Стил:
Модерна
Тип:
Платно Printings
Бренд Име:
xxihlive
Материјал:
ткаенина ткаенина
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Број На Модел На:
0526
Медиум:
Масло
Техника:
Спреј Сликарство
Предмети:
ПЕЈАЧ
Материјал:
Платно Ткаенина
Е Прилагодена:
Yes
боја:
Како се покаже слика
Големина:
Multi size
Рамка:
No
Локација:
Дома Декор
Слика:
Hardwell

Слични производи