.

.

Промоција 4 Парчиња Топла продажба цвет платно сликарство убава декоративни ѕид уметност модерна апстрактна слика формулиран

Промоција 4 Парчиња Топла продажба цвет платно сликарство убава декоративни ѕид уметност модерна апстрактна слика формулиран

DEN 600.00
DEN 570.00
Количината на стоката
Тековен

Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн. услуга : 1. Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбеди висок квалитет на производи и услуги. Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број еднаш за вашиот пакет се испраќаат надвор. Ако за било која причина не сте задоволни, ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни. Било какви објекти ќе ред ќе биде само превезува по вашата исплата е примена од страна на Трети Лица (Банка ) Ние брод на објект за клиентите преку Chinapostair, EMS, UPS-от, DHL, Fedex или Воздух Mail, според фактичката состојба .) во ЗАБЕЛЕШКА кога ќе се направи исплата. Сепак, може да постојат некои одложен одговор, бидејќи на временската разлика.Ако најдете некоја квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе се добие стоката. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена по приемот на плаќање. Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме не двоумете се да ни даде 5 ѕвезда.
без рамка : Платно Само
Ако ви треба рамка или други големина, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате директно!
Големина : 1 Inch=2. Ви благодариме многу за да изберете нашата продавница. далечинско област со DHL или UPS-от, на дополнителен надоместок се платени од страна на купувачот.

Детални карактеристики

Големина (Инчен):
szie 1, големина 2, 3 големина
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Медиум:
Масло
Тип:
Платно Printings
оригиналниот:
Yes
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Предмети:
Цвет
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Број На Модел На:
C543425
Обликот:
правоаголник
Бренд Име:
Gohipang

Слични производи