.

.

5 Панели Боја Апстракт Животинско Прекрасна Куче Современ Дом Ѕид Оркестарот Платно Слика Уметност HD За Дневна Соба Формулиран

5 Панели Боја Апстракт Животинско Прекрасна Куче Современ Дом Ѕид Оркестарот Платно Слика Уметност HD За Дневна Соба Формулиран

DEN 1007.52
DEN 554.00
Количината на стоката
Тековен

Ако не го добиете објект откако ќе се плаќа 25 дена,ве молиме контактирајте со нас; ние ќе се потрудиме да се реши тоа !
4. Ние само ќе го следат вашиот адресата наведена во плаќањето за испорака. Ве молиме не конкурираат ако не сте со намера да се купи. Ако имате проблем за нашите трансакции, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние сме воопшто одговорни за превозот адреса е предвидено. Плаќањето мора да се примени 7 дена по аукцијата заврши.Производот е направен во КИНА .
Драги Мои Пријател ве МОЛИМЕ ПОГЛЕДНЕТЕ ГО НАПОМЕНА ПРЕД да КОНКУРИРААТ И да ја ПЛАТИ
1. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.
2 Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба пред пратката.
Повратни информации и Контакт со нас
1 Ако не сте задоволни со оваа трансакција за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Поради безбедни причини, ние не им е дозволено на промената на адресата преку е-маил.
===========================================================================
Плаќање :
1. Ве молиме да ни даде шанса да се потрудиме да го реши проблемот.Негативни повратни информации не реши ништо. Ако треба да го промените вашиот превозот адреса, ве молиме мора да ни остави порака со плаќање. Ние ќе брод на адресата која ја остави на Alibaba кога ќе нареди, ве молиме потврдете го вашиот превозот адреса на Alibaba е точно кога ќе се плати.

Детални карактеристики

Големина (Инчен):
10x15 10x20 10x25CM, 20x30 20x40 20x50CM, 30x40 30x60 30x80CM, 40x60 40x80 40x100CM
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Предмети:
Животните
Тип:
Платно Printings
Бренд Име:
AtFipan
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Обликот:
Нередовните

Слични производи