.

.

COLORFULBOY Фокс Мечка Платно Сликарство Акварел Ѕид Уметност Печати Нордиските Постер на Ѕид Слики Нордиските Стил Деца Декорација Quadro

COLORFULBOY Фокс Мечка Платно Сликарство Акварел Ѕид Уметност Печати Нордиските Постер на Ѕид Слики Нордиските Стил Деца Декорација

DEN 228.96
DEN 188.00
Количината на стоката
Тековен


Сите наши слики со висока дефиниција верзија на , ве молиме слободно да контактирате со нас, доколку постои било каков квалитет прашање , објектот не доби итн., Испраќање и наплата се вашите опции. Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да контакт. Можеме да го прифатиме да обичај било која големина или слики, како капка превозот, wholesales, ОЕМ, итн,можете да не контактирате преку порака.
Предметите ќе бидат испратени од страна на Ali Express Стандард Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Ако сакате да биде што побрзо, ве молам Контактирајте Ме за DHL(3-10 дена) се очекува испорака од ќе бидат погодени од обичај, времето, исто Така, пакетот може да го одложи кога во некои важни фестивал , понекогаш тоа може да потрае малку подолго време за да го добиете пакетот, Па ве Молиме да не контактирате ако не можете да добиете објект над 30 дена.

Детални карактеристики

Големина (Инчен):
13X18 cm Не Врамени, 15X20 cm Не Врамени, 20X25 cm Не Врамени, A4 21X30cm Не Врамени, 30X40 cm Не Врамени, 40X50 cm Не Врамени, 50X70 cm Не Врамени, 60X80 cm Не Врамени, 60X100 cm Не Врамени
Предмети:
Животните
Рамка:
No
Број На Модел На:
CO201706000053
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
ШАРЕНИ МОМЧЕ
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
оригиналниот:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Стил:
Нордиските
Тип:
платно печатење
Слика & Calligraphy:
Платно Сликарство
ѕид уметност печатење:
нордиските постер
Обликот:
Ѕид Слики Детска Соба
Акварел:
quadro
ѕид слики:
Нордиските Стил Деца Декорација

Слични производи