.

.

Буда Злато Тело Уметнички Дела Платно Уметност Печати Сликарство Постер На Ѕид Слики За Дневна Соба Дома Декорација Оркестарот Без Рамка

Буда Злато Тело Уметнички Дела Платно Уметност Печати Сликарство Постер На Ѕид Слики За Дневна Соба Дома Декорација Оркестарот

DEN 600.00
DEN 306.00
Количината на стоката
Тековен

Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме не двоумете се да ни даде 5 ѕвезда. Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број еднаш за вашиот пакет се испраќаат надвор. Ви благодариме многу за да изберете нашата продавница. За пакет пропуштени на патот до дестинацијата, ние ќе се обидеме потрудиме да се поврзеш со конкретна компанија и ажурирање на најновите информации за вас. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена по приемот на плаќање. Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбеди висок квалитет на производи и услуги. Ние секогаш внимателно проверете пред испраќање на стоката, сепак производи може да добијат оштетување за време на долгото породување. Било какви објекти ќе ред ќе биде само превезува по вашата исплата е примена од страна на Трети Лица (Банка ) Ние брод на објект за клиентите преку Chinapostair, EMS, UPS-от, DHL, Fedex или Воздух Mail, според фактичката состојба . Ние ќе го реши проблемот. Чувајте ги производите во првобитна состојба и да ја плати превозот цена од себе, ние ќе целосна наплата по добиваат врати производот.Ако најдете некоја квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе се добие стоката. Ние нема да преземе одговорност за било каква превозот несреќи, одложувања или други прашања резултат од превозот превозници или виша сила причини. Како за испорака дестинации (вашата адреса) каде што само DHL или ПРОЗОРЦИ се достапни, ако тоа е т.

Детални карактеристики

Големина (Инчен):
20x30cm, 30x45cm, 40x60cm, 50x75cm, 60x90cm
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Медиум:
Масло
Тип:
Платно Printings
оригиналниот:
Yes
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Обликот:
правоаголник
Бренд Име:
Gohipang
Број На Модел На:
C5446
Предмети:
Игра

Слични производи