.

.

Врамени 4 Панели Banksy Уметност Животот Е Краток Студ Патка Од Ѕид Уметност Евтини Деца Со Dustbin Ѕид Pcture Дома Декор Уметнички Дела

Врамени 4 Панели Banksy Уметност Животот Е Краток Студ Патка Од Ѕид Уметност Евтини Деца Со Dustbin Ѕид Pcture Дома Декор Уметнички

DEN 1098.72
DEN 560.00
Количината на стоката
Тековен

Врамени 4 Панели Banksy Уметност Животот Е Краток Студ Патка Од Ѕид Уметност Евтини Деца Со Dustbin Ѕид Pcture Дома Декор Уметнички Дела
size1 : 20x40cmx2 20x60cmx2 (8inchx16inchx2 8inchx24inchx2)
size2 : 30x60cmx2 30x80cmx2 (12inchx24inchx2 12inchx32inchx2)
size3 : 40x80cmx2 40x100cmx2 (16inchx32inchx2 16inchx40inchx2)


Детални карактеристики

Големина (Инчен):
size1, size2, size3
боја:
Unstretch, Се Водат
Материјал:
Платно
Предмети:
Апстракт
Тип:
Платно Printings
Рамка:
Yes
Стил:
Impressionist
Бренд Име:
BYFEN УМЕТНОСТ
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
DC1-100 (44)
оригиналниот:
No
Обликот:
Нередовните
Рамка на режимот:
Врамени Огледала
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација

Слични производи