.

.

4 панел модуларен уметност ѕид шума облачно изгрејсонце пејзаж платно сликарство HD отпечатена на платно современ дом cuadros оркестарот AR401

4 панел модуларен уметност ѕид шума облачно изгрејсонце пејзаж платно сликарство HD отпечатена на платно современ дом cuadros

DEN 869.28
DEN 869.00
Количината на стоката
Тековен


6565183929465657 Топла Сликарство US $ 13.03 /set US $ 13.03 /set US $ 15.34 /set US $ 14.34 /set US $ 13.03 /set US $ 13.33 /set US $ 13.03 /set US $ 15.47 /set US $ 15.31 /set US $ 15.33 /set

Детални карактеристики

Големина (Инчен):
Големина 1 Формулиран, Големина 1 Врамени, Големина 2 Врамени, Големина 2 Формулиран
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Рамка:
Yes
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Бренд Име:
Artryst
Број На Модел На:
AR401
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Предмети:
Пејзаж
Рамка на режимот:
врамени
Од:
Кина
Платно:
Сјајни
мастило:
Животната средина пријателски
додаток:
Проширување завртка
Примена:
ѕидот декорација
Рамка:
1.5x2cm Дрво
Функција:
Вода и УВ доказ
Пакување:
Се намали филм и Картон
Виси Метод:
Подготвен да се откажам
обичај слика:
Прифатливо

Слични производи