.

.

Убаво Inuyasha Постер Custom Canvas Постер Арт Дома Декорација Ткаенина Ткаенина Ѕид Постер Печатење Свила Ткаенини

Убаво Inuyasha Постер Custom Canvas Постер Арт Дома Декорација Ткаенина Ткаенина Ѕид Постер Печатење Свила Ткаенини

DEN 335.52
DEN 248.00
Количината на стоката
Тековен

Добредојдовте во Мојата Продавница! Mmaterial : Убаво Платно Ткаенина Ткаенина Постер Како да се користи : Можете да изберете да користите двострано лепило директно да се вметнат на ѕидот или директно врамен во рамка. Големина : 20 X30cm,27 X40cm,30 X45cm,40 X60cm,50 X75cm,60 X90cm.... ако сакате да се купи поголема големина ,ве Молиме контактирајте со продавачот! Ако сакате други големина / материјал или имате било каков проблем во врска со производот ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Тоа е моето задоволство да ви послужи!! Ние, исто така може да го прилагодите постер за вас. Ако ви треба персоналните уникатен една, ве молиме да ни ги испратите вашите омилени слики, нашиот стручен тим, може да обичај да можете бесплатно! Ако нашите точка што сте го добиле со било кој квалитет на проблемот, ние го цениме можете да се чувствуваат слободни да контакт со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со проблемот навремено! Секогаш сме биле прават нашите најдобри за да обезбеди најдобра услуга и сигурни производи за секој клиент. За Повратни информации : Пет ѕвездички и Позитивни Повратните информации ќе бидат високо ценети. Ако случајно тука доаѓа квалитет проблем, ве молиме да не брзаме, да ни даде негативен фидбек. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена, а ние ќе се потрудиме да се реши проблемот што е можно поскоро, враќање плаќање или resending објектите за вас.

Детални карактеристики

Големина (Инчен):
20X30cm, 27X40cm, 30X45cm, 40X60cm, 50X75cm
Стил:
Модерна
Предмети:
Анимација
Тип:
Постер
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Бренд Име:
xxihlive
Материјал:
ткаенина ткаенина
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
оригиналниот:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
Мулти големина
is_customized:
yes
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Видови:
Постер
Монтирани начин:
Frameless Огледала
Материјал:
ткаенина ткаенина
Форма:
Еден
Големина:
20X30cm,27X40cm,30X45cm,40X60cm,50X75cm
Топли зборови за пребарување:
постер сликарство,ѕид уметност,платно сликарство,постери,ѕидни слики
Процесот:
Спреј Сликарство
Стил:
InuYasha

Слични производи