.

.

Mad Max 4 Патот Бес - Бори се Пука Автомобил САД Филм Уметност Свила Платно Постер 13x20 32x48 инчи Слика За Дневна Соба Оркестарот (повеќе)-1

Mad Max 4 Патот Бес - Бори се Пука Автомобил САД Филм Уметност Свила Платно Постер 13x20 32x48 инчи Слика За Дневна Соба Оркестарот

DEN 277.92
DEN 233.00
Количината на стоката
Тековен

33x60cm[13x24inch]; 41x75cm[16x30inch]; 50x90cm[20x36inch]; 60x108cm[24x43inch]; 71x127cm[28x50inch]; 80x145cm[32x48inch]; 4 .

Детални карактеристики

Големина (Инчен):
13x20inch свила крпа, 16x24inch свила крпа, 20x30inch свила крпа, 24x36inch свила крпа, 32x48inch свила крпа, 30x45cm платно крпа, 40x60cm платно крпа, 50x75cm платно крпа, 60x90cm платно крпа, 21x30cm крпа платно
Тип:
Постер
Предмети:
Филм
Материјал:
Свила
Стил:
Модерна
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Бренд Име:
FGHGF
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
Обликот:
Вертикален Правоаголник
оригиналниот:
No
Медиум:
Печати

Слични производи