.

.

The Wolverine 3 Логан Филм Уметност Свила Платно Постер Хју Џекмен 13x18 24x32 инчи Слика За Соба Оркестарот(повеќе)-3

The Wolverine 3 Логан Филм Уметност Свила Платно Постер Хју Џекмен 13x18 24x32 инчи Слика За Соба Оркестарот(повеќе)-3

DEN 277.92
DEN 233.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Големина (Инчен):
13x18inch свила крпа, 16x22inch свила крпа, 20x27inch свила крпа, 24x32inch свила крпа, 30x40cm платно крпа, 40x55cm платно крпа, 50x70cm крпа платно
Тип:
Постер
Предмети:
Филм
Материјал:
Свила
Стил:
Модерна
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Бренд Име:
FGHGF
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
Обликот:
Вертикален Правоаголник
оригиналниот:
No
Медиум:
Печати

Слични производи