.

.

COLORFULBOY Слон Љубов Балон Ѕид Уметност Платно Сликарство Нордиските Акварел Постери И Цртежи на Ѕид Слики За Дневна Соба

COLORFULBOY Слон Љубов Балон Ѕид Уметност Платно Сликарство Нордиските Акварел Постери И Цртежи на Ѕид Слики За Дневна Соба

DEN 228.96
DEN 188.00
Количината на стоката
Тековен


Сите наши слики со висока дефиниција верзија на , ве молиме слободно да контактирате со нас, доколку постои било каков квалитет прашање , објектот не доби итн., Испраќање и наплата се вашите опции. Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да контакт. Можеме да го прифатиме да обичај било која големина или слики, како капка превозот, wholesales, ОЕМ, итн,можете да не контактирате преку порака.

Детални карактеристики

Големина (Инчен):
13X18 cm Не Врамени, 15X20 cm Не Врамени, 20X25 cm Не Врамени, A4 21X30cm Не Врамени, 30X40 cm Не Врамени, 40X50 cm Не Врамени, 50X70 cm Не Врамени, 60X80 cm Не Врамени, 60X100 cm Не Врамени
Број На Модел На:
CO201706000031
Материјал:
Платно
Предмети:
Животните
Тип:
Платно Printings
Бренд Име:
ШАРЕНИ МОМЧЕ
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Стил:
Нордиските
Тип:
платно печатење
Слика & Calligraphy:
Платно Сликарство
Обичај:
Yes
Обликот:
правоаголник

Слични производи