.

.

Платно Печатење на Животните зебра Маслото Ѕид Уметничка Фотографија Отпечатена на Платно ѕид слики за дневна соба декоративни слики

Платно Печатење на Животните зебра Маслото Ѕид Уметничка Фотографија Отпечатена на Платно ѕид слики за дневна соба декоративни

DEN 912.00
DEN 821.00
Количината на стоката
Тековен

1) Големина На & Цена :
Платно Само :
ширина 16" x висина 16" $19
ширина 20" x висина 20" $24
ширина 24" x висина 24" $29
ширина 30" х висина 30" $36

2) Врамени : Постојат два вида можете да одберете во опциите врамени или платно само.
Платно Само платното без рамка, таа е подготвена да се монтира.
Рамка Слики се протегала на дрвена рамка,постојат куки на рамка и слободни ноктите ,па затоа е подготвен да се откажам.
3) Пакување : За Платно : Галерија заврши пакување, покриени со пластична слоеви, валани со меур кеси и го стави во цевка. За Врамени : Користете го cystose да се спакуваат на врамени сликарство.
Производот Се Покаже :

Детални карактеристики

Големина (Инчен):
16 инчен x 16 инчи, 20 инчи x 20 инчи, 24 инчен x 24 инчен, 30 инчен x 30 инчен
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Животните
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Спреј Сликарство
Обликот:
Плоштад
оригиналниот:
No
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Слични производи