.

.

Домот На Поезијата, Современата Едноставна Ретро Дванаесет Соѕвездија Платно Уметност Сликарство Печатење На Постер Фотографија Ѕид Биро Во Спална Соба Дома Деко

Домот На Поезијата, Современата Едноставна Ретро Дванаесет Соѕвездија Платно Уметност Сликарство Печатење На Постер Фотографија

DEN 364.80
DEN 197.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Големина (Инчен):
20x20cm Без Рамка, 30x30cm Без Рамка, 40x40cm Без Рамка, 50x50cm Без Рамка, 60x60cm Без Рамка
боја:
12pcs сет
Рамка:
No
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
Домот На Поезијата
Стил:
Модерна
Предмети:
Цртан филм
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
OT144
Форма:
Мулти-слика Комбинација
оригиналниот:
Yes
Обликот:
Плоштад
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Медиум:
Висок квалитет на мастило

Слични производи