.

.

20*20cm Frameless Дома Цртан филм Животинско DIY Уметност Маслото од страна на Броеви Деца Handpainted на Платно за Дневна Соба Ѕид Pictur

20*20cm Frameless Дома Цртан филм Животинско DIY Уметност Маслото од страна на Броеви Деца Handpainted на Платно за Дневна Соба

DEN 283.68
Количината на стоката
Тековен


т
Опис Спецификација : 1.Материјал : Платно, масло 2.Големина : 20*20cm 3. Додатоци : 1 * четка + 1 * кука 4. Ова е Не - рамка маслото 5. овој DIY боја дигитални масло, не завршил сликарство. Мора да го направите тоа самите. Напомена : 1.Оваа слика без рамка и оваа слика не е finifhed,Тоа треба да се насликани од страна на купувачот себе.Мала девијација е allowedd. 2. Бои се исуши лесно, ве Молиме да ги покрие капакот кога не сакате да се наслика да се избегне пигмент сушење и harding. но, ако таму е малку суво во процесот на сликата , може да биде во 1 до 2 капки вода (не повеќе капки)во боја, промешајте и потоа. 3. Ве молиме што поскоро да се заврши по отвори sketchpad. Големина на :

Детални карактеристики

Големина (Инчен):
20x20cm
Тип:
Масла
Форма:
Посебна
Предмети:
Животните
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Рамка:
No
Материјал:
ткаенина ткаенина
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
ff0521025
Медиум:
Масло
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
ji во
Поддршка База:
Платно

Слични производи