.

.

4 Парче на Тули Црвениот Облак Црн Камен во Океанот Seascape Модуларен Слики Отпечатоци Платно Печатени Слики за Дома Декор Frameless

4 Парче на Тули Црвениот Облак Црн Камен во Океанот Seascape Модуларен Слики Отпечатоци Платно Печатени Слики за Дома Декор Frameless

DEN 1616.64
DEN 825.00
Количината на стоката
Тековен

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.)
Плаќање :
Кога ќе го поставите цел, pls се направи исплата во рок од 3 дена. Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000 ). Ние сакале да се плати преку Зачувам онлајн :
1) Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали (во Моментов, што може да се плати со Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер. Како и да е, ако сакате, може да се прогласи предмети како "примероци" или "Подароци" за полесно царинење.
2 : За протегала сликарство, секој објект е затворен во пластична кеса и 4 агли заштитени, а потоа, спакувани во 5 слоеви брановидни хартија, картонска кутија.
Ние пак сликите во најдобар метод според количината и сликање големина. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе им даде на враќање на средствата. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Детални карактеристики

Големина (Инчен):
Size1, Size2
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
SCP027P4
Тип:
Платно Printings
Материјал:
ткаенина ткаенина
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Предмети:
Seascape
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Бренд Име:
НОЕ УМЕТНОСТ
цена:
Најниска фабрика-директни цена
Рамка на режимот:
Формулиран
квалитет:
Врвен Квалитет На Класа
Пакет:
Валани на цевка
дизајн:
Модерна
Обложување:
УВ,ВОДА-ДОКАЗ,ВЛАГА-ДОКАЗ
Мешаната серија:
на располагање
Место на Потекло:
Xiamen, China (Копно)
Примена:
Кафе Декорација, Соба, Дневна Соба, Спална соба Декорација,и др.
Предмет:
Seascape ѕид уметност платно печатење на слика за дома декор

Слични производи