.

.

аниме девојки мотоцикли патот брзина Grisaia Фантом Предизвика дневна соба дома ѕид уметност оркестарот дрво рамка ткаенина постер MC144

аниме девојки мотоцикли патот брзина Grisaia Фантом Предизвика дневна соба дома ѕид уметност оркестарот дрво рамка ткаенина постер

DEN 575.04
DEN 345.00
Количината на стоката
Тековен


Ако мислите дека имаш погрешен точка или погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас ПРЕД отворањето на спорот, и ние ќе го најдат решение.
Ние го правиме бизнис со интегритет, искрено. Покрај изборот на слики, исто така можете да го изберете вашиот омилен големина.
Ние ќе се обезбеди најдобар квалитет и најдобра услуга за вас.
Вистински постер изгледа вака :
За Сопствени Постер
Доколку сакате да печатите со свој постер, ве молиме контактирајте со нас и да испратите вашите омилени слики . По добивањето на тоа, ние ќе ви испратиме посебна линкот, и потоа сликите се манипулира за печатење. Можете само да кликнете на копчињата за да го направите вашиот избор.
Ние гарантираме за стилот е иста, и ви благодариме за вашето разбирање.
Ние исто така, обезбеди дрвени рамки, со плакати, и можете да го изберете вашиот постери со или без рамки. Тоа е тенка, не е водоотпорен, но тоа може да се зачува за долго време.
Поради разликата помеѓу набљудувачите, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Слики може да биде на било кој формат, JPG подобро.
Рамки имаат фиксни големини, па ако не можат да најдат соодветна големина, ве молиме контактирајте со нас пред исплата. Оваа слика доаѓа од интернет, така што не можете да бидете сигурни дека тоа нема да наштети на некој е во право.
Ако имате било какви прашања или сомнеж, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да го реши тоа.

Детални карактеристики

Големина (Инчен):
30 x 45 CM Без Рамка, 50 x 75 СМ, Без Рамка, 58 x 90 СМ, Без Рамка, 80 х 120 СМ, Без Рамка, 30 x 45 CM DIY Рамка, 50 x 75 СМ DIY Рамка, 60 x 90 СМ, DIY Рамка
Бренд Име:
JiangMingXia Постер
Тип:
Постер
Предмети:
Анимација
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Материјал:
ткаенина ткаенина
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Акрилик
Поддршка База:
Платно
Форма:
Станот
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
NO
оригиналниот:
No

Слични производи