.

.

Лотос Цвет Јога Симбол ѕид уметност платно сликарство Буда постер печатење Слики Дома Декор ѕид виси Слика во Рамка

Лотос Цвет Јога Симбол ѕид уметност платно сликарство Буда постер печатење Слики Дома Декор ѕид виси Слика во Рамка

DEN 480.00
DEN 274.00
Количината на стоката
Тековен


Материјал Платно Сликарство (а Не на Страна на Нафта Сликарство) Пакет Платно во цевка Тип Без рамка за печатење платно сликарство Facebook ID Натали Ким (Nana) Големина 20cm X40cm X3 Pc (8"X16"X3) 30cm X60cm X3 Pc (12"X24"X3) 40cm X80cm X3 Pc (16"X31"X3) 50cm X100cm X3 Pc (20"X39"X3) 1inch=2.54 см 1cm=0.39 инчен Забелешка 1.Бела граница е за рамката на секој penel.Големината мерење со рака,Не може да биде 1-2 см грешка. 2.За да се задржи надолу превозот цена и да се избегне рамка оштетени на превозот,не мат, не внатре во рамката, не надвор рамка. само платно 3.Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики. 4.Овој одличен квалитет платно печатење е без внатре и надвор од рамката да се задржи надолу превозот цена, но оваа големина е обично photoframe големина и може да се подготвени рамка лесно.

Детални карактеристики

Големина (Инчен):
20cmX40cmX3 компјутери, 30cmX60cmX3 компјутери, 40cmX80cmX3 компјутери, 50cmX100cmX3 компјутери
боја:
Со Рамка, Без Рамка
Бренд Име:
BANMU
Тип:
Платно Printings
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Поддршка База:
Платно
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
BGH5246
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Предмети:
буда
Медиум:
нормално мастило
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Слични производи