.

.

кралот на џунглата животинско ѕид слики отпечатоци лав животинско ѕид уметност платно сликарство постер tableau peinture sur toile

кралот на џунглата животинско ѕид слики отпечатоци лав животинско ѕид уметност платно сликарство постер tableau peinture sur

DEN 1036.80
DEN 529.00
Количината на стоката
Тековен

Ако сакате други големина,ве молиме контактирајте со нас. Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики.Ве молиме оставете ги вашите Детални Испорака Адреса,Точниот Број на Телефон и електронска пошта, така што можеме да контактираме со било каков проблем навремено. Ние ќе се направи за испорака на стоки во рок од 3 до 5 работни дена по вашата исплата потврди.Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,TT. Знаете, бидејќи камерата,фотографија технологија,компјутерски монитор и други фактори,па боја на некои производи е мала разлика со материјал објект. Сликата не е рачно изработени , тоа е отпечатен од страна на машини .Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуги,и контактирајте со нас ПРЕД да замине никакви негативни повратни информации,ние ќе се потрудиме да им понуди сте задоволни решение. Плаќање 1.
започнете
!!!Бесплатен Превозот и Без Рамка
Големина 20x35cmx3pcs;30x50cmx3pcs;40x65cmx3pcs;50x85cmx3pcs;60x100cmx3pcs
Материјали Полиестер/Памук Платно
Еколошки масло мастило
Tenique giclee печатење
Протегала Не (Pls не двоумете се да контактирате со нас за врамени сликарство
Превозот Услови Express (EMS,Epack итн. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.Ви посакувам среќен шопинг 2.Клиентите може да се провери стоката каде што тоа е во транзит преку следење БР. EMS е нашата склопот на превозот метод премногу, исто така, UPS-от,DHL,Fedex,ТНТ се достапни.

Детални карактеристики

Големина (Инчен):
8X12, 12X18, 16X24
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Предмети:
Животните
Број На Модел На:
C44138
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Обликот:
Нередовните
Calligraphy и сликарство тип:
9 mm Лист
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Тип:
Печатени
Може да се прилагоди:
Yes
Слика Стил:
модерната ѕид уметност отпечатоци giclee
маслото материјал:
зелено мастило печатење на платно
слика рамка:
платно само(контактирајте со нас за протегала оние)
Слика Стил И Technic:
МОДЕРНИ ДЕКОРАТИВНИ ПЛАТНО УМЕТНОСТ ОТПЕЧАТОЦИ
Обложување:
УВ,ВОДА-ДОКАЗ,ВЛАГА-ДОКАЗ
современото сликарство,:
Печатени Сликарство
Декорација:
Дом, Куќа, Hffice, Хотел, Ресторан,Спална соба,КТВ,Библиотека
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Слични производи