.

.

Формулиран Печатени бентли континентал град Слика на платно соба декорација печатење на постер фотографија платно Бесплатен превозот Формулиран

Формулиран Печатени бентли континентал град Слика на платно соба декорација печатење на постер фотографија платно Бесплатен превозот

DEN 2572.80
DEN 1312.00
Количината на стоката
Тековен

Unstretched Unstretched (валани во една цевка) се купи : не врамено. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
24 часа's онлајн (со нетрпение очекуваме да вашата совети)
Материјал Платно Печатење со Лен/Памук Високо квалитетни Материјали .
3) Ако може да се'т работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ви благодариме за се што доаѓа. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. EMS време на Испорака 1. Ако не можете да се чека толку долго време, ве молиме да не го купат или да изберете и други брза испорака начин. Големина size1 : 20x35cmx2,20x45cmx2,20x55cmx1 (8x14inx2,8x18inx2,8x21inx1)
size2 : 30x40cmx2,30x60cmx2,30x80cmx1 (12x20x2,12x25inx2,12x32inx1)
Превозот На Превозот начин ќе се избере како што е подолу piority.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Детални карактеристики

Големина (Инчен):
20x35 20x45 20x55cm, 30x40 30x60 30x80cm
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Форма:
Во комбинација
Број На Модел На:
C5627
Calligraphy и сликарство тип:
9 mm Лист
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Предмети:
Филмска Ѕвезда
Предмети:
Автомобил
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликање Големина:
КАКО ШТО Е ОПИШАНО
Тип:
Печатени

Слични производи