.

.

Слика Од Броеви Инсекти Остане На Chrysanthemum Moodern Ѕидното Сликарство Печати Платно Едно Парче Цвет Современа Масло Слика

Слика Од Броеви Инсекти Остане На Chrysanthemum Moodern Ѕидното Сликарство Печати Платно Едно Парче Цвет Современа Масло Слика

DEN 662.40
DEN 629.00
Количината на стоката
Тековен


пакет :
1*платно печатење на слика(Вклучуваат 1 панел на слика,Но нема мат, не внатре во рамката, не надвор рамка)
производот се покаже
Мојот Драг Пријател
ВЕ МОЛИМЕ ПОГЛЕДНЕТЕ ГО НАПОМЕНА ПРЕД ДА КОНКУРИРААТ И ДА ЈА ПЛАТИ
1 The производот е направен во Кина
2 Негативни повратни информации doesnot реши ништо.
3 Превезува по воздушен пошта која нормално takes1020 работни дена за пристигнување.
2 Сите предмети се испраќаат од Хонг конг воздух пост или epacket. Ние сме воопшто одговорни за превозот адреса е предвидено.
Повратни информации и Контакт со нас
1 Ако не сте задоволни со оваа трансакција за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било неутрален или негативен фидбек.Тоа е прекрасен подарок за вашите наставници,вашиот соучениците, пријателите,вашето семејство,итн. Ние ќе плаќаат за превозот замена назад до тебе ако размена е побарано.
3 Негативни повратните информации не реши ништо, ако имате било каков проблем со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво место.
2 Врати shiping е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата miatake(односно, сте го добиле погрешен точка).
превозот :
1 Точка ќ биде предаден во рок од 24 часа откако добил потврден плаќање.
3 Плаќањето мора да се примени во 7days по аукцијата заврши.Ако имате било каков проблем во врска со нашата tansanctions,ве молиме контактирајте со нас на прво место. Предмети може да биде вратена за размена или целосна наплата во рок од 30 дена од денот ќе примите вашата стока.

Детални карактеристики

Големина (Инчен):
12x12, 16x16, 20x20, 24x24
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
C1001
Медиум:
Масло
Обликот:
Плоштад
Тип:
Платно Printings
Calligraphy и сликарство тип:
9 mm Лист
Стил:
Апстракт
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Предмети:
Цвет
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
оригиналниот:
No

Слични производи