.

.

5 piecesl Сликарство Дома Декоративна Уметност Слика Платно Отпечатоци Формулиран подарок ѕид уметност Снег куќа На убавина на планините

5 piecesl Сликарство Дома Декоративна Уметност Слика Платно Отпечатоци Формулиран подарок ѕид уметност Снег куќа На убавина на

DEN 2572.80
DEN 1312.00
Количината на стоката
Тековен

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
24 часа's онлајн (со нетрпение очекуваме да вашата совети)
Материјал Платно Печатење со Лен/Памук Високо квалитетни Материјали .
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Квалитетот рејтинг ААА+ Висок квалитет. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние само брод да се потврди цел адреси. EMS : 7 до 10 дена
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
3) Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.

Детални карактеристики

Големина (Инчен):
20x35 20x45 20x55cm, 30x40 30x60 30x80cm
Стил:
Класични
Материјал:
Платно
Медиум:
Масло
Тип:
Платно Printings
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Обликот:
правоаголник
Предмети:
Пејзаж
Број На Модел На:
C2696
оригиналниот:
No

Слични производи