.

.

уметноста девојка мотоцикл тетоважа на прашина, песок Гнев жени жени секси babes расположение biker блондинки нозе Дома Декорација Платно Постер

уметноста девојка мотоцикл тетоважа на прашина, песок Гнев жени жени секси babes расположение biker блондинки нозе Дома Декорација

DEN 624.00
DEN 318.00
Количината на стоката
Тековен


Добредојдовте на мојот дом
Постер материјал ние се користи високо квалитетни свила крпа, со фина текстура и мазна површина.
Блиску изгледаат на печатење
Ние Печати 4 Големини
Големина S - за 12x18 инчи - (околу 30x45cm)
Големина L - за 20x30 инчи - (околу 50x75cm)
Големина XL - за 24x36 инчи - (околу 60x90cm)
За сопствени
Доколку сакате да печатите со свој постер, ве молиме контактирајте со нас и да испратите вашите омилени слики на мојот пошта кутија. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме промени во Али примање на адреса
ПРЕД да плаќаат.
За хроматските аберации
Ние ќе се обезбеди најдобар квалитет и најдобра услуга за вас. Бизнис ден не вклучува Кинески државни празници, во сабота или во недела. Ако вашиот предмет ќе пристигне оштетени или се изгуби на патот, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
За превозот
Нашите производи се спакувани со хартија и тешко цевка.
Ако имате било какви прашања или сомнеж, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да го реши тоа. Високото пиксели слики треба, подобро постери изглед.
Ако ви треба побрзо превозот услуга, како DHL, или ЕМС, ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме, напишете ја вашата точна адреса детално и целосно име и презиме; ако ви даде вашиот
број на телефон, тоа ќе биде подобро. Или напишете ја вашата нова адреса на Али забелешка. Слики може да биде на било кој формат, JPG подобро. По добивањето на тоа, ние ќе ви испратиме посебна линкот, и потоа сликите се манипулира за печатење.

Детални карактеристики

Големина (Инчен):
8X12, 12X16, 12X18, 16x20, 16X24, 20x24, 20X30, 24X32, 24x36
Стил:
Модерна
Предмети:
Анимација
Материјал:
Платно
Тип:
Постер
Број На Модел На:
C412333
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Calligraphy и сликарство тип:
9 mm Лист
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Обликот:
правоаголник
Медиум:
Акрилик
Форма:
Станот
оригиналниот:
No
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Слични производи