.

.

Формулиран Печатени Атентаторот Игра Сликарство ѕид уметност соба оркестарот печатење на постер фотографија платно Бесплатен превозот Слика Од Броеви

Формулиран Печатени Атентаторот Игра Сликарство ѕид уметност соба оркестарот печатење на постер фотографија платно Бесплатен

DEN 2572.80
DEN 1312.00
Количината на стоката
Тековен

Кина Пост Воздух Mail
2. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ви благодариме за се што доаѓа.
Протегала (врамени на грбот,подготвени да висат надвор од кутијата) купи : со врамени. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Услуги на клиентите Можеме да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика. EMS : 7 до 10 дена
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
24 часа's онлајн (со нетрпение очекуваме да вашата совети) Материјал Платно Печатење со Лен/Памук Високо квалитетни Материјали .

Детални карактеристики

Големина (Инчен):
20x35 20x45 20x55cm, 30x40 30x60 30x80cm
Бренд Име:
Gohipang
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Филм
оригиналниот:
No
Форма:
Во комбинација
Медиум:
Масло
Број На Модел На:
C0723
Техника:
Спреј Сликарство
Calligraphy и сликарство тип:
9 mm Лист

Слични производи