.

.

Бакнување Розови Усни Платно Ѕид Уметност Сликарство Красат Неколку Свадба Соба Ѕид Слики Cuadros Lienzos Decorativos Маслени

Бакнување Розови Усни Платно Ѕид Уметност Сликарство Красат Неколку Свадба Соба Ѕид Слики Cuadros Lienzos Decorativos Маслени

DEN 2188.80
DEN 1116.00
Количината на стоката
Тековен

Знаете, бидејќи камерата,фотографија технологија,компјутерски монитор и други фактори,па боја на некои производи е мала разлика со материјал објект.Ви посакувам среќен шопинг 2.
започнете
!!!Бесплатен Превозот и Без Рамка
Големина 20x40cmx2+20x55cmx2;30x60cmx2+30x80cmx2
30cmx50cmx1pc;40cmx60cmx1pc;50cmx80cmx1pc;60cmx90cmx1pc
Материјали Полиестер/Памук Платно
Еколошки масло мастило
Tenique giclee печатење
Протегала Не (Pls не двоумете се да контактирате со нас за врамени сликарство
Превозот Услови Express (EMS,Epack итн. Сликата не е рачно изработени , тоа е отпечатен од страна на машини .Референтни информации како што е подолу Пријателски Потсетник 1.Ако сакате други големина,ве молиме контактирајте со нас.Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди, ако сте задоволни,ние го цениме за вашата поддршка на оваа. Повратни информации 1.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори,тоа може да трае до 20 работни дена.Клиентите може да се провери стоката каде што тоа е во транзит преку следење БР.Најчесто, специфична цел обработка на времето е 5 до 10 работни дена.Овој одличен квалитет платно печатење е без внатре и надвор од рамката да се задржи надолу превозот цена, но оваа големина е обично photoframe големина и може да се подготвени рамка лесно. Можете да изберете на кој начин сакате, но цената ќе биде додадете на вашите куповна цена. EMS е нашата склопот на превозот метод премногу, исто така, UPS-от,DHL,Fedex,ТНТ се достапни.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуги,и контактирајте со нас ПРЕД да замине никакви негативни повратни информации,ние ќе се потрудиме да им понуди сте задоволни решение.

Детални карактеристики

Големина (Инчен):
20x40 20x55cm, 30x60 30x80cm
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
C44138
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Предмети:
Цртан филм
Calligraphy и сликарство тип:
12 mm Лист
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Тип:
Печатени
Може да се прилагоди:
Yes
Слика Стил:
модерната ѕид уметност отпечатоци giclee
маслото материјал:
зелено мастило печатење на платно
слика рамка:
платно само(контактирајте со нас за протегала оние)
Слика Стил И Technic:
МОДЕРНИ ДЕКОРАТИВНИ ПЛАТНО УМЕТНОСТ ОТПЕЧАТОЦИ
Обложување:
УВ,ВОДА-ДОКАЗ,ВЛАГА-ДОКАЗ
современото сликарство,:
Печатени Сликарство
Декорација:
Дом, Куќа, Hffice, Хотел, Ресторан,Спална соба,КТВ,Библиотека

Слични производи