.

.

Формулиран Печатени Холивудски Филм Слика на платно декор печатење на постер фотографија платно Бесплатен превозот Слика Од Броеви

Формулиран Печатени Холивудски Филм Слика на платно декор печатење на постер фотографија платно Бесплатен превозот Слика Од Броеви

DEN 2572.80
DEN 1312.00
Количината на стоката
Тековен

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Големина на Мал : 30x40cmx2,30x60cmx2,30x80cmx1(12x16inx2,12x24inx2,12x32inx1) Голема : 40x60cmx2,40x80cmx2,40x100cmx1(16x24inx2,16x32inx2,16x40inx1) Превозот На Превозот начин ќе се избере како што е подолу piority. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Кина Пост Воздух Mail
2. Ви благодариме за се што доаѓа. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. EMS време на Испорака 1. извонредни цени, заедно со првите КЛИЕНТИ ГРИЖА е нашата главна цел. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
ДОБРЕДОЈДОВТЕ во мојата продавница на Aliexpress,Каде обезбедување на висок квалитет 100% ГАРАНТИРА Печати насликани на платно слики .
Протегала (врамени на грбот,подготвени да висат надвор од кутијата) купи : со врамени.

Детални карактеристики

Големина (Инчен):
20x35 20x45 20x55cm, 30x40 30x60 30x80cm
Стил:
Модерна
Форма:
Во комбинација
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
VF2088
Медиум:
Масло
Тип:
Платно Printings
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Обликот:
правоаголник
Предмети:
Филм
оригиналниот:
No
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Слични производи