.

.

Формулиран Печатени Планети Ѕвезди и Галаксии Слика на Платно Соба Декорација Печатење на Постер Големи Ѕидни Слики на Платно Бесплатен Превозот

Формулиран Печатени Планети Ѕвезди и Галаксии Слика на Платно Соба Декорација Печатење на Постер Големи Ѕидни Слики на Платно

DEN 2572.80
DEN 1312.00
Количината на стоката
Тековен


24 часа's онлајн (со нетрпение очекуваме да вашата совети)
Материјал Платно Печатење со Лен/Памук Високо квалитетни Материјали . Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Услуги на клиентите Можеме да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ви благодариме за се што доаѓа. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.

Детални карактеристики

Големина (Инчен):
20x35 20x45 20x55cm, 30x40 30x60 30x80cm
Стил:
Модерна
Форма:
Во комбинација
Материјал:
Платно
Медиум:
Масло
Тип:
Платно Printings
Calligraphy и сликарство тип:
9 mm Лист
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Обликот:
правоаголник
Предмети:
Пејзаж
Број На Модел На:
C141766
оригиналниот:
No
Медиум:
Платно Печатење
is_customized:
Yes
Тип:
Печатени
Calligraphy и сликање Големина:
КАКО ШТО Е ОПИШАНО
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Слични производи